KURUMSAL

Anasayfa | KURUMSAL
Hakkımızda

GLEXIM İç ve Dış Ticaret olarak elektrik aktarım, dağıtım ve kompanzasyon sistemlerinde kullanılan pek çok çözümü piyasaya sunmaktayız. Elektrik sektöründe 15 yıla yaklaşan deneyimle dünyada alanlarında kalitelerini ispatlamış firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Sunmakta olduğumuz çözümler devrelerin anahtarlaması, kontrolü, korunması ve enerji kalitesi ile enerji verimliliği alanlarındaki ürünleri kapsamaktadır.

İş alanımız; söz konusu ürünlere veya sistemlere ait Ar&Ge, tasarım, testler gibi kalite ile ilgili unsurların ve genel olarak markanın arkasındaki kurumsal yapının tanıtılması, ürünlerin piyasaya hızlı teslim süreleri ile tedariki ve satış sonrası hizmeti kapsamaktadır.

Şirketimizin temel anlayışı kısa vadeli planlara odaklanmak yerine müşterilerle uzun süreli iş birliği sağlayacak bir sistem içerisinde çalışmaktır. Bu perspektiften, yeterli stok seviyesini muhafaza etmek, teknik taleplerle ilgili çabuk geri bildirim sunmak, seyrek de olsa yaşanabilecek teknik aksaklıklara karşı hızlı çözüm üretmek sağladığımız desteğin ana öğeleridir.

Özet olarak hedefimiz, elektrik sektöründe üretim yapan kuruluşlara iyi bir hizmet çerçevesinde kaliteli ürünleri makul fiyat seviyesi ile sunmaktır. GLEXIM İç ve Dış Ticaret olarak ana hedef doğrultusunda ilerleyerek pazarda iyi bir tedarikçi olarak kalıcı bir yer edindiğimiz ifade edilebilir. Belli bir çizgide ve belli prensipler çerçevesinde iş yaparak kazanılmış bu pozitif imajın güçlenerek devam etmesini sağlamak amacındayız.”